Dzieje się!

Nakarm zwierzaka i zgarnij zaproszenie do restauracji

Pomagaj ze smakiem

Każdy opiekun zwierzęcia chce przychylić mu nieba, również tego kulinarnego, karmiąc go najlepszymi kąskami. Nasi pupile są prawdziwymi szczęściarzami, bo wiele czworonogów nie może liczyć nie tylko na smaczną, ale nawet pełną miskę bez pomocy życzliwych im organizacji. Działająca we Wrocławiu  Fundacja Węgielek oraz sieć kawiarni Balduno Manufaktura zachęcają do napełniania zwierzęcych brzuchów przez udział w loterii, w ramach której również jej uczestnicy mogą wygrać coś na ząb.

„Pełna miska, pełny talerz” to akcja charytatywna realizowana przy udziale 26 wrocławskich restauracji, od foodtrucków i pizzerii po kawiarnie oraz lokale z wysokiej półki. By móc wygrać zaproszenie, trzeba kupić przynajmniej jeden los w cenie 5 złotych, który weźmie udział w losowaniu zaplanowanym na 6 grudnia. Sprzedaż losów rusza już w najbliższy poniedziałek 14 listopada i zakończy się 4 grudnia, a ich wyłącznym dystrybutorem jest współorganizująca akcję sieć kawiarni Balduno Manufaktura.

plakat

Szczęśliwcy mogą wygrać zaproszenie na przysmaki ze wspomnianej kawiarni, a także vouchery do takich lokali, jak Dobra Karma, Balkan Burger, ZZ Top, Malarska 25, Olszewskiego 128, Eliptic Bistro, Rock Burger, Frytki&SOS, Niezły Dym, Piec na Szewskiej, Ahimsa, Najadacze, Panczo, Pieczona Papryka, Vege Life, Coffee&More by Vege Life, Vega Bar, Green Bus, Ogień, Novacento, Żyzna, Brylantowa 16, Baszta, Zenka Cafe i Central Cafe.

Losy są będą dostępne od najbliższego poniedziałku w lokalach Balduno Manufaktura znajdujących się pod następującymi adresami:

• ul. Wita Stwosza 15, Wrocław
• ul. Hubska 72c, Wrocław
• Bulwar Dedala 11a, Wrocław
• ul. Ołtaszyńska 92a/7, Wrocław

Całkowity dochód ze sprzedaży losów zasili konto Fundacji Węgielek, biorącej pod opiekę zwierzęta, które padły ofiarami ludzkiej bezmyślności, okrucieństwa i niehumanitarnego traktowania. Jej podopieczni to przede wszystkim czworonogi chore, niedomagające, wymagające intensywnego leczenia, stałej opieki lekarzy weterynarii, a także wsparcia specjalistów w dziedzinach behawiorystki i rehabilitacji zwierząt.

Hasta la bistro jest patronem medialnym akcji „Pełna miska, pełny talerz“, ale do udziału w niej zachęcamy przede wszystkim ze względu na jej szczytny cel i kulinarny charakter. Każde pięć złotych to cegiełka dołożona do leczenia lub pełny brzuch i uśmiech na pyszczku zwierzaka. Pod tym apelem własnymi rękami podpisujemy się my, a wszystkimi łapami kotka Agi – Ironia oraz moje chłopaki-futrzaki – Stig i Nox.

kociaki

Kasia

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Może zainteresuje Cię również